Pokus

Filter

Zobrazuji všech 6 výsledků

 • 0

  Jak Muž Bez Tváře předpokládal, zvědavost donutila krále Ahonika otevřít Bránu na zemi. Ke cti krále nutno zase dodat, že bránu otevřel jen zkušebně na pár vteřin. Rozhodně, podle vlastních slov neměl zájem riskovat nebezpečí, které může přijít z původní planety lidí. Ale osud přede své sítě a zamotává je do tak spletitých a nepředpokládaných obrazců, že i jedno kraťounké otevření přivede na Spojené světy válku horší, než byla ta s Mrazivými a přivede k zániku jeden z jejich světů.

  Zaplať, kolik myslíš

  Pokud se ti kniha líbila nebo chceš nám i autorovi rovnou přispět, abychom mohli vydávat další podobné tituly, pošli libovolnou částku na účet  2702070686/2010 s variabilním symbolem 1005.

  QR Platba
  Available Downloads:
 • 0

  Karta se pomalu obrací a Nik i Společenstvo ohně začínají přebírat iniciativu. Ale ani Mraziví nespí a připravují odvetu. Podaří se Nikovi a jeho přátelům zabránit útoku na jeho planetu? Podaří se mu získat dalšího spojence?
  Nic není předem dáno a i Nik dělá chyby.

  Zaplať, kolik myslíš

  Pokud se ti kniha líbila nebo chceš nám i autorovi rovnou přispět, abychom mohli vydávat další podobné tituly, pošli libovolnou částku na účet  2702070686/2010 s variabilním symbolem 1004.

  QR Platba
  Available Downloads:
 • 0

  „Až hloupý zmoudří a donutí moudrého zhloupnout.
  Až slabý zesílí a donutí silného zeslábnout.
  Potom spojení těch čtyř udělá ze živých mrtvé a mrtví ožijí.
  A řev mrtvých porazí živé.
  Pak dusot Obrovského zašlape pýchu Mrazivých
  a vše zmizí v peří bílé holubice.“

  Až měnivec prozradí skrytého.
  Až mírný projde ohněm a zuřivá ztratí sílu.
  Až promluví ten, kdo mluvit neumí.
  Až nepokojný zhlédne světla na nebi.
  Až pokorná vrátí život živým.
  Pak může vyvolený přivést život k oblakům
  a  holubice dokáže potrhat sněhového tygra.“

  (Proroctví Muže bez tváře)

  Ahonik, král bez království, čaroděj, jenž nedokáže čarovat, a nejvyšší velitel spojených armád, ovšem bez jediného vojáka, se ukrývá v rybářské chatrči na pobřeží a doufá, že svět na něj zapomněl.
  Jeho nepřátelé, ti, kteří ho připravili o království, jsou pokořeni a donuceni ke spolupráci. Mraziví i legie Seleleků hnijí na Barbarské pláni. Tak čeho by se měl bát?

  Čeho by se měl bát…??

  Třetí díl pětidílné série přináší další napínavá dobrodružství krále Ahonika, a také řadu nečekaných zvratů a překvapivých odhalení.

  Zaplať, kolik myslíš

  Pokud se ti kniha líbila nebo chceš nám i autorovi rovnou přispět, abychom mohli vydávat další podobné tituly, pošli libovolnou částku na účet  2702070686/2010 s variabilním symbolem 1003.

  QR Platba
  Available Downloads:
 • 0

  Zaplať, kolik myslíš

  Pokud se ti kniha líbila nebo chceš nám i autorovi rovnou přispět, abychom mohli vydávat další podobné tituly, pošli libovolnou částku na účet  2702070686/2010 s variabilním symbolem 1002.

  QR Platba
  Available Downloads:
 • 0

  Ahonic.
  Krutý král a mocný čaroděj, který přišel o své království a
  možnost čarovat, se snaží vše dostat zpět a porazit své nepřátele.
  Neví ale, že v dáli se připravují síly tak mocné a kruté, než si kdy dokázal představit.

  Zaplať, kolik myslíš

  Pokud se ti kniha líbila nebo chceš nám i autorovi rovnou přispět, abychom mohli vydávat další podobné tituly, pošli libovolnou částku na účet  2702070686/2010 s variabilním symbolem 1001.

  QR Platba
  Available Downloads:
 • 0

  Dokázali byste přežít ve městě, kde nefunguje elektřina a topení, neteče voda a obchody jsou vydrancované? Beze zbraně v místech, kde se pomalu ale jistě ujímají vlády zločinné gangy, které likvidují poslední zbytky pořádku? Kdy den za dnem svádíte boj o holý život, ale nikdy nemáte jistotu, že přežijete další vlnu smrtící virózy, nájezd ozbrojené tlupy násilníků, nebo zradu vlastního kamaráda? Pokud si myslíte, že tohle všechno dokážete, stejně si zkuste přečíst tuto knihu. Možná v ní objevíte nějakou drobnost, která vám v budoucnu pomůže přežít. Ale čtěte rychle. Protože čas se krátí… Postkatastrofické sci-fi, psané formou deníku, se odehrává v Čechách v nedaleké budoucnosti.

  Zaplať, kolik chceš

  Pokud se ti kniha líbila nebo chceš nám i autorovi rovnou přispět, abychom mohli vydávat další podobné tituly, pošli libovolnou částku na účet  2702070686/2010 s variabilním symbolem 1006.

  QR Platba
  Available Downloads: